فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ تا ۶ روز کاری است.

در مورد کالاهایی که امکان بازگردانی دارند، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

سفارش ها در استان اصفهان با توجه به زمان ثبت سفارش، بسته شما حداقل تا آخر همان روز و حداکثر تا روز بعد به دست شما می رسد.
شهرهای اطراف اصفهان نیز مانند شاهین‌شهر، نجف‌آباد و … تحت پوشش فروشگاه آقای بازی هستند.

اگر آدرس خود را تهران انتخاب کنید، سفارشات شما پس از تحویل به پست، طی ۳ تا ۶ روز کاری به مقصد خواهید رسید.

فروشگاه آقای بازی پس از ثبت سفارش و تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری به شما می دهد. شما با وارد کردن کد رهگیری در همین صفحه میتوانید بسته خود را پیگیری کنید.

هموطنان عزیز در بقیه شهرها نیز با ثبت سفارش از طریق سایت، سفارشات خود را پس از ۳ تا ۶ روز کاری تحویل میگیرند. فروشگاه آقای بازی به طور رایگان سفارشات شما را به درب منزل ارسال می کند. امکان پیگیری رهگیری نیز با وارد کردن کد رهگیری در همین پیج امکان پذیر است.

نکات

  • لطفا آدرس محل کار یا منزل را دقیق وارد کنید. در این صورت پستچی های عزیز برای پیدا کردن شما به دردسر نمی افتند.
  • وارد کردن کد پستی اجباری نمی باشد؛ اما در صورت وارد کردن آن، پیدا کردن شما حتی در صورت دقیق نبودن آدرس، راحتتر صورت می گیرد.
  • در روزهایی که امکان تحویل بسته به شما وجود دارد، از در دسترس بودن تلفن تان مطمئن باشید. گاها ماموران پستی در پیدا کردن آدرس ها به مشکل بر میخورند و با شماره ثبت شده تماس می گیرند. بنابراین در آن روزها حتما در دسترس باشید.
  • نیازی نیست حتما خودتان بسته را تحویل بگیرید. هیچ اشکالی ندارد که شخص دیگری از طرف شما، با ارائه یک امضای الکترونیکی، بسته شما را تحویل بگیرد.
  • دقت کنید که نیازی نیست شما هیچ مبلغ اضافی بابت پست بپردازید. فروشگاه آقای بازی به تمامی نقاط ایران به صورت رایگان سفارشات را ارسال می کند.
  • پس از اینکه بسته به دستتان رسید، سریعا آن را باز کرده و از سلامت آن مطمئن شوید. اگر هرگونه آسیب فیزیکی مشاهده کردید، سریعا با فروشگاه تماس بگیرید و اطلاع دهید.