کشف قابلیت های جدید پلی استیشن بعد از خرید PS4

کشف قابلیت های جدید پلی استیشن بعد از خرید PS4

کشف قابلیت های جدید  پلی استیشن بعد از خرید PS4

آیا تازه PS4 جدیدی باز کرده اید؟ دوست دارید بدانید چه قابلیت هایی دارد؟

شما با خرید PS4  یک کنسول بازی فوق العاده در اختیار دارید و لازم نیست هیجان زده تر شوید! شما کنسول جدید فوق العاده خود را تنظیم کرده و میخواهید آماده بازی کردن شوید. تنها مشکل این است که شما نمی دانید از کجا شروع کنید. خوب است! حجم کاملی از کارهایی که می توانید با پلی استیشن ۴ خود انجام دهید می تواند کمی خسته کننده باشد. بیایید نگاهی بیندازیم به چند مورد جالب که می توانید با PS4 جدید درخشان خود انجام دهید.

روشهای مختلفی وجود دارد که می توانید PS4 خود را منحصر به فرد کنید:

  • می توانید برخی از لوازم جانبی را انتخاب کنید.
  • می توانید یک موضوع سفارشی تنظیم کنید که به داشبورد شما ظاهری خاص و متفاوت با پیش فرض بدهد.
  • می توانید یک تصویر پروفایل سفارشی تنظیم کنید.
  • راه هایی که می توانید تجربه بازی بعد از خرید PS4 خود را افزایش دهید، تقریباً بی پایان است، بنابراین به آنجا بروید و گزینه ها را کشف کنید!

سونی نیز مانند هر کنسول مدرن امروزی، قصد دارد تا پلی استیشن ۴ را به فروشگاهی یک طرفه برای سرگرمی اتاق نشیمن تبدیل کند. یکی از راه هایی که آنها برای رسیدن به آن هدف کار می کنند، دنیای گسترده و گسترده برنامه ها است. از فیلم و تلویزیون گرفته تا ورزش و موسیقی، اگر پخش شود، احتمالاً می توانید آن را در PS4 انجام دهید. به فروشگاه پلی استیشن بروید ، “برنامه ها” را انتخاب کنید و بارگیری را شروع کنید!

خرید PS4

می توانید اعلان ها، به روزرسانی های وضعیت و پیام دوستان را دریافت کنید اما بهترین عملکرد این است که در حالی که در محل کار خود می نشینید. می توانید از این برنامه برای خرید یک بازی استفاده کرده و آن را مستقیماً در PS4 خود بارگیری کنید. به این ترتیب وقتی سرانجام از یک روز طولانی در کارخانه به خانه می آیید، عقب نمی مانید و یک بازی کاملاً جدید را شروع می کنید. بدون اینکه منتظر بمانید.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها