چند راهنمایی ساده PS4 و PS4 Pro برای استفاده بهتر از کنسول

ps4

چند راهنمایی ساده PS4 و PS4 Pro برای استفاده بهتر از کنسول

موتور PS4 pro را تمیز کنید:

رسم سریع بین برنامه ها:

شبیه سازی SNES:

 

چند راهنمایی ساده PS4 و PS4 Pro برای استفاده بهتر از کنسول

اگرچه مطمئناً بین PS4 استاندارد، PS4 Slim و PS4 Pro 4K (به ویژه در قدرت و عملکرد بصری) تفاوت هایی وجود دارد، وحشت نکنید. بسیاری از نکات و ترفندهایی که در اینجا پیدا کرده ایم باید برای هر یک از موارد کاربردی باشد. صرف نظر از اینکه کدام پلی استیشن خاص را انتخاب کرده اید، PS4 خود سخت افزاری عالی را برای بازی در اختیار شما قرار گرفته است. یک دستگاه پخش رسانه ای بسیار توانمند، که حتی می تواند گیم پلی مستقیم از PlayStation 4 مستقیماً به مک یا رایانه شخصی خود وارد کند. PS4 pro

به راحتی می توانید کنسول خود را به سیستم وصل کنید، چند بازی را انتخاب کنید و مستقیم بازی کنید. تعدادی ویژگی واقعا مفید نیز وجود دارد که می توانیم برای بهبود تجربه PS4 شما توصیه کنیم. نگاهی گذرا به چند صفحه دیگر سایت آقای بازی بیندازید. جایی که همه چیز مورد نیاز برای سرگرمی و بازی با هر کنسولی که مدنظرتان است. جمع کرده ایم تا از کنسول جدید خود نهایت استفاده را ببرید.

موتور PS4 pro را تمیز کنید:

کنسول خود را تمیز کنید. این یک توصیه یا یک نکته مفید نیست. صرف نظر از اینکه تولید کننده این کنسول بازی کیست، سیستم عامل ها به صورت غیرعادی قابلیت جمع شدن گرد و غبار و خاک را دارند.

PS4 pro

رسم سریع بین برنامه ها:

یک ترفند مرتب که به آن توجه زیادی نشده است. در تمام مدلهای PlayStation 4، با ضربه زدن دوبار به دکمه PS به طور خودکار بین دو برنامه اخیراً مورد استفاده سوئیچ می شود. این قابلیت برای وقتی بین دو بازی جابجا می شوید مفید است.

شبیه سازی SNES:

بازی های SNES تقریباً در هر دستگاه مدرن موجود در بازار قابل بازی هستند. شبیه سازی امکان پذیر است! اگر صادقانه بگوییم، راه اندازی پلی استیشن ۴ برای تقلید از کاتالوگ کلاسیک نینتندو به تلاش زیادی نیاز دارد تا واقعاً ارزش آن را داشته باشید. با این حال ، راه آن وجود دارد که در مقالات دیگر همین سایت به آن پرداخته ایم.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها