مواردی که در PS5 باید نسبت به PS4 slim تغییر پیدا کند.

مواردی که در PS5 باید نسبت به PS4 slim تغییر پیدا کند.

تغییرات احتمالی پلی استیشن۵:

PS4 slim | صحبت های سونی درباره آن:

 

مواردی که در PS5 باید  نسبت به PS4 slim تغییر پیدا کند.

در حال حاضر، ما هیچ چیز راجع به پلی استیشن ۵ نمی دانیم. در واقع، حتی نمی دانیم که آیا به این نام خوانده می شود یا نه. بنابراین در حالی که من مطمئن هستم که ما سال آینده اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کردو احتمالا نهایتا تا اوسط ۲۰۲۰ از آن رونمایی خواهد شد.

PS4 slim

تغییرات احتمالی پلی استیشن۵:

صدای پلی استیشن ۴ بسیار بلند است و استفاده از آن بعضی اوقات وحشتناک است. زیرا به نظر می رسد دقیقاً مثل این است که کنسول میخواهد منفجر شود. هر چه در این زمینه انجام شود واقعاً باید اصلاح شود، به خصوص که مایکروسافت نشان داده که تولیداتش نباید مشکلی ایجاد کند.

در واقع مقدار زیادی از اطلاعات جدید وجود ندارد، اما چیزی که به احتمال بسیار زیاد تغییر خواهد کرد. تغییرات سخت افزاری است زیرا با سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی قطعا ps4  کفاف نیاز کاربران را نخواهد داد. احتمالا نورپردازی ps5 باید بهتر و بسیار توسعه یافته تر از PS4 pro و نسخه هایی قبلی باشد.

PS4 slim | صحبت های سونی درباره آن:

پلی استیشن ۵ سونی یک چیز واقعی است و ما آن را در سالهای ۲۰۲۰ در قفسه های فروشگاه خواهیم دید. اکنون این یک واقعیت است، زیرا سونی تأیید کرده است که در واقع یک PS5 در آینده وجود خواهد داشت. سونی در یک پست وبلاگ کمی بیشتر درباره پرده برداری کنسول جدید توضیح داد و خاطرنشان کرد: این کنسول با یک کنترلر کاملاً جدید همراه با برخی بازخورد های تازه همراه خواهد بود.

همچنین خاطرنشان كرد كه تصمیم گرفته است كه بصورت اختصاصی در یک کنفرانس راجع به كنسول جدید توضیح بدهد و اعلام کند چه موقع از سال ۲۰۲۰ راه اندازی می شود.

PS4 slim

 

سایت آقای بازی به کاربران خود این اطمینان را خواهد داد. که در صورت رونمایی از این کنسول بازی و به محض عرضه آن به بازارهای جهانی می توانند در همین وبسایت آن را خریداری کنند.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها