خرید Xbox one به آسانی و در کوتاهترین زمان

xbox

خرید Xbox one به آسانی و در کوتاهترین زمان

ویژگی های خیره کننده در رابطه Xbox one :

دیگر امکانات:

 

خرید Xbox one  به آسانی و در کوتاهترین زمان

مایکروسافت در November سال ۲۰۱۳ نسل هشتم کنسول های خانگی را به بازار روانه کرد. سومین کنسول از این خانواده است.  برای خرید Xbox one  به آسانی و در تایم کم می توانید در همین سایت آقای بازی با چند کلیک ساده آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

ویژگی های خیره کننده در رابطه Xbox one :

یکی از ویژگی های فوق العاده خیره کننده این کنسول بازی رزولوشن ۴K آن است. هنگام بازی با Xbox one روی هر صفحه نمایشگر و با هر اندازه ای تی صفحه نمایشگرهای اچ دی شما همین کیفیت بالا را مشاهده خواهید کرد. بازی کردن با چنین کیفیتی شما را در دل بازی تصور می کنید. چشمانتان بعد از مدت طولانی بازی کردن اذیت نمی شوند. حتی بعد از ساعت ها بازی نه تنها خسته نمی شوید بلکه دوست دارید همچنان ادامه دهید. یکی دیگر از ویژگی هایی که گیمرها را پای این کنسول بازی میخکوب می کند. قدرت بالای آن است. استقامت این کنسول به قدری زیاد است که به جرات می توان گفت بااستقامت ترین کنسول بازی در دنیاست.

دیگر امکانات:

شما در این جعبه جادویی می توانید یک ترابایت حافظه داخلی نیز مشاهده کنید. با وجود این حافظه بازی های زیادی را می توانید در دست داشته باشید و هر ساعتی که دوست داشتید به بازی و سرگرمی بپردازید. همینطور کابل های مورد نیاز در این پک قرار گرفته است. اشتراک Xbox live gold نیز در اختیار داشته باشید که قابلیت های amazing خود را دارد. با خرید یک اشتراک ایکس باکس لایو گلد تمامی مشترکان آن محصول می توانند از بازی های لایو لذت ببرند.

هنگامیکه شما با  Xbox One خود در حال کار هستید، بهترین لوازم جانبی Xbox One را بدست آورده اید. بدون شک اکنون برخی از بازی های عالی را می توانید در این جعبه پیدا کنید.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها