خرید PS4 | میخکوب کننده ترین بازی های مسابقه ای PS4 (1)

ps4games

خرید PS4 | میخکوب کننده ترین بازی های مسابقه ای PS4 (1)

GRIP

TrackMania: Turbo

Tiny Trax

یحتمل تا کنون مجموعه ای از جذاب ترین بازی های PS4 را کسی یکجا جمع آوری نکرده است! خب در اینجا لیستی ارائه میدهیم که از این لحاظ مشکل را حل کنیم. این لیست، هیولاهای عشق سرعت درون شما را تغذیه میکند! پس برای خرید PS4 تعلیل نکنید.

۲۰٫ GRIP

خیلی ها این بازی را جایگزینی برای Rollcage می دانند. این بازی شما را شدیدا دچار پیچ و تاب کرده و در هیجان خود غرق می کند. در این بازی ماشین ها و تراک هایی با تایر های بزرگ به چشم میخورد. ماشین هایی که علاوه بر جاده و سطح صاف، حتی روی دیوار و سقف نیز حرکت می کنند! در نهایت از میان این همه آشفتگی، میتوانید با سرنخ ها راه درست را پیدا کنید. قطعا این بازی نواقص خود را دارد اما در نوع خود بازی نایابی است. این بازی برای PS4 Slim نیز مناسب است.

۱۹٫ TrackMania: Turbo

این بازی پر از وسایل تکان تکان و سرعت است. قسمت های پرواز شدیدا اعتیاد آور هستند. پروازی مرتفع و کوتاه بر فراز فضای بازی. شما می توانید چند نفری سراغ این بازی روید. در قسمت مولتی پلیر شما با کلی آپشن جذاب روبرو می شوید؛ جالب ترین آن مبارزه ی دو نفره است. قابلیت دیگر امکان افزودن VR است. اگر می خواهید آدرنالین تان بالا برود، حتما TrackMania را امتحان کند.

۱۸٫ Tiny Trax

بهترین تجربه ای که با واقعیت مجازی میتوانید داشته باشید در این بازی است. بهترین گیمینگ روم را به کمک VR برای شما می سازد. شروع بازی راحت است؛ هرچه که جلو تر می روید باید پک های سوخت را بیابید تا سوخت شما تمام نشود! این پک ها در جای جای بازی پنهان شده اند. این بازی محتوا و گرافیک چندانی ندارد اما بهره ی درست از VR کلید تمایز این بازی است. این بازی نیز با PS4 Pro هماهنگ است.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها