خرید PS4 | قیمت PS4 | تمامی اخبار و شایعات درباره PS5

ps4pro

خرید PS4 | قیمت PS4 | تمامی اخبار و شایعات درباره PS5

همه چیز درباره PS5، از خرید PS4 دست نگه دارید!

طراحان PS5 درباره آن چه می گویند؟

 

با چیزی که تاکنون بنظر می رسد، PS5 فراتر از اذهان طراحی شده است! تا وقتی این کنسول بصورت رسمی  منتشر نشود، سوال ها بی جواب می مانند؛ اما با تغییرات محیرالعقولی که در سری کنسول های بازی منتسب به این شرکت دیده ایم، PS5 نیز گامی روبه جلو خواهد بود. تاریخ معرفی این محصول آخر سال ۲۰۲۰ است. احتمالا قیمت آن از قیمت PS4 نیز بیشتر است.

همه چیز درباره PS5، از خرید PS4 دست نگه دارید!

بنظر میرسد جدال همیشگی سونی و مایکروسافت این بار نیز مهیج تر و داغ تر ادامه داشته باشد؛ زیرا Xbox جدید همان زمان به بازار می آید! مایکروسافت نام جدیدترین محصول خود را Scarlett انتخاب کرده است!

بنابراین سونی کار سختی را در پیش دارد؛ بجز تغییراتی که در کلید ها و دسته ها ایجاد شده است، محیط بازی های نیز تغییراتی می کنند. متخصصان می گویند که بازی ها و ویژگی های کلی PS5 کاملا متفاوت با گونه های قبلی است.

طراحان PS5 درباره آن چه می گویند؟

در آوریل ۲۰۱۹، سایتی مربوط به اخبار تکنولوژی، wired.com، مصاحبه ای کوتاه با Mark Cerny از معماران و طراحان این مجموعه منتشر کرد. این متن حاوی اطلاعات مفیدی درباره کنسول بازی جدید سونی بود:

  1. اولین نکته ای که Cerny بیان کرد، این بود این کنسول تا ۲۰۲۰ عرضه نمی شود. او کنسول جدید را “PS5” خطاب نکرد! گرچه با توجه به سیستم نام گذاری کنسول ها توسط سونی، نام آن همین خواهد بود.
  2. Cerny اعلام کرد که در کنسول نسل جدید سونی از پردازنده ۸ هسته ای استفاده شده است.
  3. با توجه به سخنان Cerny پردازنده گرافیکی کنسول جدید، از محصولات Radeon شرکت Navi است.
  4. تراشه AMD در PS5 یک واحد صوتی سه بعدی دارد؛ این تراشه تجربه صوتی کاربران، در بازی، را بهبود می بخشد.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها