خرید ps4 نسل اول و دوم بازی های ویدئویی کنسولی

ps4 VS ps5

خرید ps4 نسل اول و دوم بازی های ویدئویی کنسولی

بازی های ویدئویی از کجا پیدا شدند؟

پدر بازی های ویدئویی کیست؟

 

خرید  I ps4نسل اول و دوم بازی های ویدئویی کنسولی

خرید  .ps4امروزه بازی های ویدئویی اقتصاد جهانی ۱۰۰ میلیارد دلاری را برپا کرده اند. تقریبا دو سوم خانه های آمریکایی اعضای خانواری دارند که مرتباً بازی های ویدئویی انجام می دهند. واقعاً جای تعجبی ندارد. بازی های ویدئویی ده ها سال است که وجود دارد. دامنه سیستم عامل ها، از سیستم های بازی، کنسول های خانگی، کنسول های دستی و دستگاه های تلفن همراه را در بر می گیرد. آنها همچنین اغلب در خط مقدم فناوری رایانه قرار دارند. خرید ps4

بازی های ویدئویی از کجا پیدا شدند؟

اگرچه بازی های ویدئویی امروزه در خانه های سراسر دنیا یافت می شوند. اما آنها واقعاً شروع به کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشمندان کردند. به عنوان مثال، در سال ۱۹۵۲ استاد انگلیس A.S. داگلاس OXO را به عنوان بخشی از پایان نامه دکتری خود در دانشگاه کمبریج انتخاب کرد. در سال ۱۹۵۸ ویلیام هیینگبوتام تنیس را برای دو نفر روی یک کامپیوتر بزرگ آنالوگ و صفحه نمایش اسیلوسکوپ متصل برای روز بازدید کننده سالانه در آزمایشگاه ملی بروکهاون در آپتون، نیویورک ایجاد کرد.

خرید ps4

در سال ۱۹۶۲ ، استیو راسل در انستیتوی فناوری ماساچوست یک بازی ویدئویی جنگی فضایی مبتنی بر رایانه را برای PDP-1 (برنامه ریزی داده پردازشگر ۱) اختراع کرد. سپس یک رایانه برقی که بیشتر در دانشگاه ها یافت می شود. این نخستین بازی ویدیویی بود که می توانست بر روی چند نصب کامپیوتر اجرا شود.

پدر بازی های ویدئویی کیست؟

بائر، که بعضاً به عنوان پدر بازی های ویدئویی از او یاد می شود. مجوز دستگاه خود را به مگناوكس داد كه این سیستم را در سال ۱۹۷۲ به عنوان ادیسه، اولین كنسول خانگی بازی های ویدئویی، به مصرف کنندگان بفروشد. در طی چند سال بعد، كنسول بدوی ادیسه به صورت تجاری چند سالی به فروش می رفتند و سپس بعد از جولان دادن در بازار خود کم کم از رده خارج می شوند.

با این حال ، یکی از ۲۸ بازی ادیسه الهام بخش Pari Atari بود ، اولین بازی ویدیویی arcade ، که این شرکت در سال ۱۹۷۲ منتشر کرد. در سال ۱۹۷۵ ، Atari نسخه خانگی Pong را منتشر کرد که به اندازه همتای بازی خود موفق بود.

Magnavox به همراه Sanders Associates سرانجام از آتاری به دلیل نقض حق نسخه برداری شکایت می کنند. آتاری مستقر و مجوز ادیسه شد. طی ۲۰ سال بعد، مگناوکس موفق به کسب بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در پرونده های حق چاپ در رابطه با ادیسه و حق ثبت اختراع بازی های ویدئویی آن شد.

خرید ps4

در سال ۱۹۷۷ ، آتاری Atari 2600 (که به سامانه رایانه ویدیویی نیز معروف است) را انتشار داد، یک کنسول خانگی که دارای جوی استیک ها و کارتریج های قابل تبدیل بازی بود.بازی های چند رنگ را انجام می داد. به این ترتیب به طور مؤثر نسل دوم کنسول های بازی ویدیویی را لگد کرد.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها