تاریخچه کاملی از کنسول  Nintendo و آنچه باید در مورد سوییچ بدانید

nintendo

تاریخچه کاملی از کنسول  Nintendo و آنچه باید در مورد سوییچ بدانید

پیدایش نینتندو:

Nintendo و رقیبان او:

 

تاریخچه کاملی از کنسول  Nintendo و آنچه باید در مورد سوییچ بدانید

از سیستم اصلی سرگرمی Nintendo گرفته تا Switch بسیار محبوب، نینتندو بیش از ده ها کنسول بازی دستی را منتشر کرده است. هر یک از سیستم های نینتندو روی فناوری های نوآورانه و سرگرمی خانواده متمرکز شده اند. اگرچه برخی از آنها بسیار موفق تر از سایرین بودند.

پیدایش نینتندو:

Nintendo از زمان انتشار Famicom در ژاپن در سال ۱۹۸۳ ، نام خانوادگی بازی های ویدیویی را به خود اختصاص داده است. دیسک های فلاپی قابل تعویض کنسول و بازی های الهام بخش به این کمپانی کمک کردند. در برابر بازی های که در آن زمان بر صنعت بازی های ویدیویی حاکم بودند، عقب بماند.

با محبوبیت بیشتر Famicom ، نینتندو در نهایت توانست با یک طراحی جدید کنسول خارج از کشور را معرفی کند. آن را سیستم سرگرمی نینتندو یا NES نامید. با بازی هایی مانند “Super Mario Bros.” و “Legend Zelda” ، این کنسول به آرامی اما مطمئناً مخاطبان خاص خود را پیدا کرد. سرانجام میلیون ها خانه در سراسر جهان یک NES را در اتاق نشیمن پارک کردند!

Nintendo و رقیبان او:

حتی وقتی سایر شرکت ها برای موفقیت مطابق با موفقیت نینتندو کار می کردند. این شرکت همچنان روی نوآوری و تفریح خانوادگی متمرکز بود. این فداکاری باعث الهام بخشیدن به هر یک از کارهای آنها شده است. در حالی که مطمئناً برخی از کنسول های این شرکت نسبت به سایرین موفق تر بوده اند. اما فشار مداوم نینتندو به سمت راه های جدید بازی کردن برای شرکت های سراسر صنعت بازی های ویدیویی سودمند بوده است.

بررسی میراث سخت افزاری نینتندو نگاهی جالب به چگونگی رشد بازی های ویدئویی از ابتدای پیکسل های ۸ بیتی به شگفتی با کیفیت بالا که همان Nintendo Switch است، ارائه می دهد.

نسل جدید و پیشرفته این بازی ها را می توانید در همین سایت از آقای بازی خریداری کنید.

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها